Je možné používat magnetoterapii i při zpevnění krční páteře a zápěstí titanem?

Otázka:

Je možné používat magnetoterapii, i když mam zpevněnou krční páteř a zápěstí titanem? Jsem revmatička a moc mě to zajímá. Děkuji Vám a přeji pevné zdraví.

Odpověď:

Dobrý den, pro nízkofrekvenční pulzní magnetoterapii nepředstavují kovy v těle žádný problém, můžete ji používat bez jakýchkoli omezení. Vzhledem k Vašemu revmatickému onemocnění doporučuji začít s krátkými aplikacemi 5-10 min. 1-2x denně, aby nedošlo k nástupu výrazného lázeňského efektu, čili přechodného zhoršení obtíží při počátečních aplikacích. Pokud by přece jen nastalo, jak se u zánětlivých onemocnění někdy děje, pokračujte v procedurách, přestože to může být několik dní mírně nepříjemné. Lázeňský efekt je v podstatě pozitivní reakce organismu na magnetoterapii, při které dochází k jakémusi "čištění", neboli odstraňování škodlivých prozánětlivých látek z postižených míst. U koho nastane, ten má téměř 100% šanci, že mu magnetoterapie ve výsledku velmi pomůže, neboť je na ni dobře vnímavý.

Více o revmatoidní artritidě a magnetoterapii

Do you have a question?

Send us a simple contact form and we will contact you. We will be happy to advice you with anything.

I have a question
Na co všechno pomáhá magnetoterapie
I want an advice
Contraindications for the use of magnetotherapy: electronic medical equipment, during pregnancy, bleeding. More about contraindications here.
Read the operating instructions before use.
Magnetotherapy devices Renaissance
The Duo Forte magnetotherapy medical device is a device designed for treatment with a low-frequency magnetic field in the home and clinical environment. Duo Forte is applicable to treatment in physiotherapy, also focusing on specific health problems.
We meet all standards for medical devices. We offer warranty, service and customer support and care.
© Magnetotherapy Renaissance® E-mail: support@magnetotherapyforhealth.com