Míšní degenerace typu Werdnig–Hoffman

Otázka:

Jak působí magnetoterapie na míšní degeneraci typu Werdnig–Hoffman?

Odpověď:

Míšní degenerace typu Werdnig–Hoffman je choroba charakterizovaná atrofií (zmenšením, snížením či ztrátou funkce a odumíráním) specifických míšních struktur, spojená se svalovou ochablostí. Nejhůře postižené děti umírají záhy na nefunkčnost bránice. Příčinou je poškození genetické výbavy jedince. Dosud nebyla provedena rozsáhlejší studie, ale výsledky z několika různých pracovišť dokládají uvolnění svalových spasmů (křečí), analgetické působení a v důsledku toho možnost zahájení intenzivnější rehabilitace (zejména Vojtovou metodou). Psychický i motorický vývoj dětí se upravil na úroveň srovnatelnou s jejich zdravými vrstevníky.

Více o degeneraci míchy a magnetoterapii

Do you have a question?

Send us a simple contact form and we will contact you. We will be happy to advice you with anything.

I have a question
Na co všechno pomáhá magnetoterapie
I want an advice
Contraindications for the use of magnetotherapy: electronic medical equipment, during pregnancy, bleeding. More about contraindications here.
Read the operating instructions before use.
Magnetotherapy devices Renaissance
The Duo Forte magnetotherapy medical device is a device designed for treatment with a low-frequency magnetic field in the home and clinical environment. Duo Forte is applicable to treatment in physiotherapy, also focusing on specific health problems.
We meet all standards for medical devices. We offer warranty, service and customer support and care.
© Magnetotherapy Renaissance® E-mail: support@magnetotherapyforhealth.com